Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses

Čo je Home C°mfort Expert program?

Partnerský program Home C°mfort Expert definuje silný vzťah medzi vybranými distribučnými partnermi (inštalačnými firmami) a Daikin Central Europe. Program ponúka vynikajúce obchodné príležitosti a potenciál pre rast vďaka marketingovej podpore, špeciálnym službám a neprekonateľným podmienkam. Lepšie podmienky, riešenie a služby získajú aj všetci zákazníci našich Home C°mfort Expert partnerov.

Aké sú výhody totho programu plynú pre koncových zákazníkov?

Títo partneri prešli prísnym výberovým konaním, aby vám ponúkli najvyššie možné služby pre Daikin produkty. Vo svojich skladoch majú Daikin jednotky určené pre vašu domácnosť a pravidelne absolvujú školenia, aby vám ponúkali najvyššie možné služby.  Okrem toho sa vždy môžu spoľahnúť na Daikin technickú podporu a môžu získať ďalšie špeciálne ustanovenia, záruky a reklamamčné podmienky, z ktorých máte prospech vy - koncoví zákazníci.

Aké sú výhody tohot programu pre Home C°mfort Expert partnerov?

Home C°mfort Expert partneri môžu ťažiť z uceleného balíka širokej marketingovej podpory a služieb, školiacich nástrojov, výborného produktu a ceny. Môžu stavať na silnom a dôveryhodnom partnerstve, ktoré vedie k vyššej úrovni služieb pre ich zákazníkov a k vyššiemu predaju.

TCH Space, s.r.o. ako Home C°mfort Expert partner je oprávnený používať logo:


logo-daikin-partner
HCE-logo

Home Comfort Expert

Program Home C°mfort Expert bol vytvorený za účelom slúžiť koncovému užívateľovi rezidenčného trhu. S týmto programom Daikin garantuje, že vybraní partneri, boli vybratí na základe prísneho výberového konania a sú odborníkmi na Daikin produkty a technológie.

icon-products

Produkty

Objavte naše Daikin klimatizačné systémy, ktoré ponúkajú optimálnu kombináciu chladenia a tepelného komfortu. Výroba v Japonsku a Európe zaručuje najvyššiu spoľahlivosť.

HCE cennik klimatizacii 2015

Katalóg

Prelistujte si nový katalóg Daikin a zistite, ktoré produkty sú vhodné pre vaše potreby a potreby Vášho domova.
Je to ľahké - stačí otočiť na ďalšiu stránku.